W ludziach najbardziej fascynują mnie ich mózgi. Oprócz tego też trochę wiedza, posiadanie własnego zdania, płynięcie pod prąd. Z prądem płyną tylko śnięte ryby…


Uwielbiam przyjmować świat takim, jaki go znamy i…wywracać do góry nogami. Tak, żeby można było spojrzeć nań pod nieco dziwnym, ale odkrywczym kątem.

Jako trener zmieniam ludzi i ich życie. Daję im wiarę, emocje, nadzieję i siłę. Obecność mądrych partnerów sprawia, że ja także się zmieniam. Podnoszę swoje ambicje i standardy.

Jestem trenerem, coachem i wykładowcą. Przez lata byłam też człowiekiem radia. Zdobyłam wiele certyfikatów potwierdzających moje umiejętności i kwalifikacje. Mam za sobą setki godzin spędzonych na sali szkoleniowej oraz w gabinetach menedżerów, prezesów, inwestorów. Moje doświadczenie i kompetencje– nawet te wystawione przez wielu zadowolonych klientów– to jednak nie wszystko. Jeśli chciałbyś ze mną pracować, musisz wiedzieć o mnie więcej.

Przede wszystkim jestem partnerem. Partnerem w relacji z klientami, która opiera się na zaufaniu. Biorę odpowiedzialność za to, co robię i jak pracuję. Nie porzucam, gdy robi się gorąco. Wypinam pierś nie po ordery i pochwały, lecz by odważnie przyjąć konsekwencje swoich decyzji i wyborów.

Jeśli chcesz ze mną przejść przez kręgi piekieł, by odkryć własne ja lub dokonać najtrudniejszego– zmiany, musisz wiedzieć, że jestem wrażliwym drapieżnikiem. Takim, który inteligentnie prowokując zagląda głęboko do środka i pomaga zrozumieć.

Czytaj więcej
  • 20 lat doświadczenia
  • 3200 dni przeprowadzonych szkoleń i warsztatów
  • 3200 zrealizowanych sesji coachingu indywidualnego
COACHING PROWOKATYWNY

Sparring

Sparring jest dla mnie mieszanką humoru- także cierpkiej ironii i sarkazmu- miękkiej konfrontacji i życzliwości. Rozmowa często przypomina wtedy dyskusję przekomarzających się ze sobą przyjaciół. To także zgoda klienta na takie doświadczanie oraz odwaga w przyjmowaniu i analizowaniu „ciosów”. Sparring łączy umiejętność konwersacji i miękkiej konfrontacji. Konwersacja oznacza dialog, współpracę i nie polega na ostatecznym przekonaniu partnera do swoich racji. Konfrontacja z kolei tożsama jest z kłótnią, sprzeczką, targiem. Oznacza stawanie twarzą w twarz – i radzenie sobie – z przeciwnym stanowiskiem.

Czytaj więcej
COACHING, JAKI ZNACIE

Coaching

Coaching rozumiem jako wzmacnianie i udoskonalanie działania. Jest to proces odkrywania potencjału osoby coachowanej poprzez obserwację jej pracy. Zadawanie odpowiednich i „uruchamiających” pytań, które ukierunkują klienta na samodzielne podejmowanie wyzwań i rozwiązywanie problemów. Właściwie spożytkowany coaching może pomóc w uświadomieniu a następnie wypracowaniu optymalnych warunków, korzystnych dla wszystkich zainteresowanych. Efekty coachingu– zarówno krótko- jak i długoterminowe– można rozpoznać na poziomie indywidualnym, zespołowym oraz organizacyjnym.

Czytaj więcej

Referencje

Z Tamarą Bieńkowską mam przyjemność współpracować już od ponad 4 lat. Spotykając się z przedstawicielami różnych firm z branży HR, często słyszę bardzo pozytywne opinie dotyczące Tamary Bieńkowskiej i efektów jej pracy. To, co zdecydowanie wyróżnia Tamarę, to oryginalność i skuteczność w działaniu.

Kiedy chodzi o Tamarę, za każdym razem przewija się słowo „profesjonalizm”. Kiedyś jeden z naszych wspólnych klientów powiedział: „… zdecydowałem się na współpracę z Tamarą przede wszystkim dlatego, że jej podejście działa. I to mi wystarczy”.

Bardzo cenię sobie fachową wiedzę Tamary i jej nietuzinkowe podejście do ludzi. To, co dla mnie ma szczególne znaczenie to fakt, iż zawsze mogę liczyć na jej pomoc i opinię zarówno w kwestii naszych wspólnych przedsięwzięć, jak i moich własnych inicjatyw.

Doceniam Tamarę jako wybitnego coacha i wspaniałego człowieka. Patrząc na pracę Tamary i jej efekty, chciałbym, aby w naszym kraju było więcej ludzi o podobnych umiejętnościach i poziomie profesjonalizmu.

Jeżeli szukasz trenera, coacha, sparring partnera zdecydowanie polecam Tamarę Bieńkowską jako osobę sprawdzoną i godną zaufania w każdym obszarze biznesowych relacji.

Kiedyś jeden z naszych wspólnych klientów powiedział: „... zdecydowałem się na współpracę z Tamarą przede wszystkim dlatego, że jej podejście działa. I to mi wystarczy”.
Czytaj całość Zamknij

Piotr Sosiński
Właściciel Facet5 Polska,
Wyłączny Dystrybutor Facet5 w Polsce

PRZECZYTAJ POZOSTAŁE REFERENCJE