CO MOŻEMY ZROBIĆ:

Szkolenia

Interesują mnie przywództwo, zarządzanie i osobista efektywność. Pracuję na rzecz rozwoju jednostek lub zespołów. Zawsze mając na uwadze najlepiej pojęty interes klienta. Pracę ze mną poprzedza nie tylko wnikliwa analiza, ale przede wszystkim budowanie relacji. Prawdziwa zmiana możliwa jest tylko wtedy, gdy jest wypracowana we wspólnym zrozumieniu.

Trening medialny

Nie wystarczy mówić, by być usłyszanym. Nie wystarczy przemawiać, by porwać za sobą ludzi. Żeby zaskarbić sobie uwagę publiczności, trzeba umieć opowiadać historie. Takie, które fascynują, wciągają, ale też przekazują treści, na których nam zależy. Czasem informują, czasem edukują, często sprzedają. Zawsze tworzą wizerunek.

  • trwała zmiana przekonań
  • dłuższy proces
  • lepsze wyniki

 

Skupiam się na budowaniu skutecznych zespołów oraz efektywnych jednostek. Dbam o zaangażowanie, dbam o jednostki. Na poziomie grupy interesuje mnie zbiorowa, socjalna mapa rzeczywistości, którą tworzą wszyscy razem. W gruncie rzeczy to dzięki niej możemy się wszyscy komunikować.

Wiem, jak budować zaufanie i jak sprawić, by zmiany zachodziły w sposób fundamentalny choć nie radykalny. By ludzie skupiali się wokół wspólnie rozumianych wartości, strategii oraz idei. Pokazuję liderom, menedżerom i po prostu ludziom, jak inspirować, jak motywować, jak skutecznie komunikować i rozwijać charyzmatyczne cechy przywódcy. Po to, byś to Ty zarządzał relacjami w zespole, nie zaś, by relacje zarządzały Tobą.

CZYTAJ WIĘCEJ
  • szybko i intensywnie
  • dynamiczna wymiana
  • osobista skuteczność
  • miękka konfrontacja

Najlepsi mówcy docierają nie tylko do naszych umysłów, ale także do naszych serc. Zdobywają nasze zaufanie. W skutecznej komunikacji liczą się emocje. Trzeba umieć przemawiać do umysłów, ale także serc ludzi. Musisz dotrzeć do pierwotnego, „gadziego” mózgu odbiorcy i wzbudzić w nim poczucie sympatii, wiarygodności i zaufania. Uwierz, to nie jest trudne! I uwierz, rzadko kto urodził się z tą umiejętnością. Ci, których podziwiasz podczas wystąpień, bardzo dużo ćwiczyli. Szlifowali talent lub przezwyciężali obawy. Wszyscy mieli tremę…

Niezależnie czy jesteś menedżerem, aktorem, politykiem, czy po prostu człowiekiem u progu wyzwania. To, w jaki sposób się komunikujesz z odbiorcami, tworzy wyobrażenie o Tobie i o tym, co chcesz przekazać. Efektywna komunikacja to często „być lub nie być” w biznesie i życiu codziennym. Awans, duży kontrakt, nowy projekt, ale też zawiązek uczuciowy i prywatne relacje zależą od tego, w jaki sposób się zaprezentujesz i jak wystąpisz przed swoim odbiorcą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Referencje

Z Tamarą Bieńkowską mam przyjemność współpracować już od ponad 4 lat. Spotykając się z przedstawicielami różnych firm z branży HR, często słyszę bardzo pozytywne opinie dotyczące Tamary Bieńkowskiej i efektów jej pracy. To, co zdecydowanie wyróżnia Tamarę, to oryginalność i skuteczność w działaniu.

Kiedy chodzi o Tamarę, za każdym razem przewija się słowo „profesjonalizm”. Kiedyś jeden z naszych wspólnych klientów powiedział: „… zdecydowałem się na współpracę z Tamarą przede wszystkim dlatego, że jej podejście działa. I to mi wystarczy”.

Bardzo cenię sobie fachową wiedzę Tamary i jej nietuzinkowe podejście do ludzi. To, co dla mnie ma szczególne znaczenie to fakt, iż zawsze mogę liczyć na jej pomoc i opinię zarówno w kwestii naszych wspólnych przedsięwzięć, jak i moich własnych inicjatyw.

Doceniam Tamarę jako wybitnego coacha i wspaniałego człowieka. Patrząc na pracę Tamary i jej efekty, chciałbym, aby w naszym kraju było więcej ludzi o podobnych umiejętnościach i poziomie profesjonalizmu.

Jeżeli szukasz trenera, coacha, sparring partnera zdecydowanie polecam Tamarę Bieńkowską jako osobę sprawdzoną i godną zaufania w każdym obszarze biznesowych relacji.

Kiedyś jeden z naszych wspólnych klientów powiedział: „... zdecydowałem się na współpracę z Tamarą przede wszystkim dlatego, że jej podejście działa. I to mi wystarczy”.
Czytaj całość Zamknij

Piotr Sosiński
Właściciel Facet5 Polska,
Wyłączny Dystrybutor Facet5 w Polsce

PRZECZYTAJ POZOSTAŁE REFERENCJE