W życiu spotykamy się z dwoma rodzajami problemów:

kiedy wiesz, czego chcesz, ale nie wiesz, jak to osiągnąć; lub nie wiesz, czego chcesz. Wtedy pozostaje albo to wymyślić, albo zrealizować.

CO MOŻEMY ZROBIĆ:

Szkolenia

Interesują mnie przywództwo, zarządzanie i osobista efektywność. Pracuję na rzecz rozwoju jednostek lub zespołów. Zawsze mając na uwadze najlepiej pojęty interes klienta. Pracę ze mną poprzedza nie tylko wnikliwa analiza, ale przede wszystkim budowanie relacji. Prawdziwa zmiana możliwa jest tylko wtedy, gdy jest wypracowana we wspólnym zrozumieniu.

Trening medialny

Nie wystarczy mówić, by być usłyszanym. Nie wystarczy przemawiać, by porwać za sobą ludzi. Żeby zaskarbić sobie uwagę publiczności, trzeba umieć opowiadać historie. Takie, które fascynują, wciągają, ale też przekazują treści, na których nam zależy. Czasem informują, czasem edukują, często sprzedają. Zawsze tworzą wizerunek.

  • trwała zmiana przekonań
  • dłuższy proces
  • lepsze wyniki

 

Skupiam się na budowaniu skutecznych zespołów oraz efektywnych jednostek. Dbam o zaangażowanie, dbam o jednostki. Na poziomie grupy interesuje mnie zbiorowa, socjalna mapa rzeczywistości, którą tworzą wszyscy razem. W gruncie rzeczy to dzięki niej możemy się wszyscy komunikować.

Wiem, jak budować zaufanie i jak sprawić, by zmiany zachodziły w sposób fundamentalny choć nie radykalny. By ludzie skupiali się wokół wspólnie rozumianych wartości, strategii oraz idei. Pokazuję liderom, menedżerom i po prostu ludziom, jak inspirować, jak motywować, jak skutecznie komunikować i rozwijać charyzmatyczne cechy przywódcy. Po to, byś to Ty zarządzał relacjami w zespole, nie zaś, by relacje zarządzały Tobą.

CZYTAJ WIĘCEJ
  • szybko i intensywnie
  • dynamiczna wymiana
  • osobista skuteczność
  • miękka konfrontacja

Najlepsi mówcy docierają nie tylko do naszych umysłów, ale także do naszych serc. Zdobywają nasze zaufanie. W skutecznej komunikacji liczą się emocje. Trzeba umieć przemawiać do umysłów, ale także serc ludzi. Musisz dotrzeć do pierwotnego, „gadziego” mózgu odbiorcy i wzbudzić w nim poczucie sympatii, wiarygodności i zaufania. Uwierz, to nie jest trudne! I uwierz, rzadko kto urodził się z tą umiejętnością. Ci, których podziwiasz podczas wystąpień, bardzo dużo ćwiczyli. Szlifowali talent lub przezwyciężali obawy. Wszyscy mieli tremę…

Niezależnie czy jesteś menedżerem, aktorem, politykiem, czy po prostu człowiekiem u progu wyzwania. To, w jaki sposób się komunikujesz z odbiorcami, tworzy wyobrażenie o Tobie i o tym, co chcesz przekazać. Efektywna komunikacja to często „być lub nie być” w biznesie i życiu codziennym. Awans, duży kontrakt, nowy projekt, ale też zawiązek uczuciowy i prywatne relacje zależą od tego, w jaki sposób się zaprezentujesz i jak wystąpisz przed swoim odbiorcą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Referencje

Tamara Bieńkowska to prawdziwa profesjonalistka, która posiada unikatowe kompetencje coacha. Doskonale łączy realizację konkretnych oczekiwań  i wartości firmy z poszanowaniem indywidualnych celów i wartości osoby coachowanej. To mistrzyni trudnych pytań i niestandardowych rozwiązań, bezkompromisowości i prostoty.

Ma niezwykłą umiejętność podchodzenia do spraw najważniejszych i najgłębszych. Potrafi jak nikt wydobyć z człowieka to, co najlepsze i na mocnych stronach budować wzrost jego kompetencji osobistych i zawodowych.

Niejednokrotnie słyszałam od moich partnerów wewnętrznych: „Coaching? Tak, ale tylko z Tamarą!” „Coaching z Tamarą?– to wymagający sparing, ale nigdy jeszcze tyle nie wyniosłem z kontaktu z drugą osobą.” „Jedno zdanie powiedziane przez Tamarę pozwala pokazać rzecz w zupełnie innej perspektywie. ”

W imieniu całego szerokiego grona coachowanych w Benefit Systems przez Tamarę– bardzo Jej dziękuję. Dla firmy to była i jest bardzo dobra inwestycja.

 

To mistrzyni trudnych pytań i niestandardowych rozwiązań, bezkompromisowości i prostoty.
Czytaj całość Zamknij

Izabela Pipka
HR Manager Benefit Systems

PRZECZYTAJ POZOSTAŁE REFERENCJE