/

Jako trener zmieniam ludzi i ich życie. Daję im wiarę, emocje, nadzieję i siłę. Obecność mądrych partnerów sprawia, że ja także się zmieniam. Podnoszę swoje ambicje i standardy.

Skupiam się nabudowaniu skutecznych zespołów oraz efektywnych jednostek. Dbam o zaangażowanie, dbam o jednostki. Na poziomie grupy interesuje mniezbiorowa, socjalna mapa rzeczywistości, którą tworzą wszyscy razem. W gruncie rzeczy to dzięki niej możemy się wszyscy komunikować.

Wiem, jak budować zaufanie i jak sprawić, by zmiany zachodziły w sposób fundamentalny. By ludzie skupiali się wokół wspólnie rozumianych wartości, strategii oraz idei. Pokazuję liderom, jak inspirować, jak motywować,  skutecznie komunikować i rozwijać charyzmatyczne cechy przywódcy.

Moją domeną jest coaching prowokatywny, co oznacza, że chętnie podczas interwencji odwołuję się do żartu czy ironii. Robię to po to, by dać klientowi cenny dystans, ukazać problem pod innym kątem, ale również, by wywołać silniejsze emocje. To emocje stają się potem katalizatorem przemian oraz rozwoju.

Dowiedz się więcej

Sparring przypomina lustro, które prawdziwie oddaje Twoje oblicze. Rolą Twojego sparring partnera jest tak ustawić reflektory, by uwypuklić to, czego dotychczas tak wyraźnie nie dostrzegałeś. To, co dotychczas pozostawało w półcieniu.

Dowiedz się więcej

Nie wierzę, że przy okazji jednorazowego warsztatu można trwale zmienić czyjąś postawę czy też przekazać dogłębną wiedzę. Szkolenie to proces, nie incydent. Rozwój wymaga czasu, zaangażowania i pracy własnej po Twojej stronie. Nie szykuj się zatem na blitzkrieg!

 

Dowiedz się więcej

Nie wystarczy mówić, by być usłyszanym. Nie wystarczy przemawiać, by porwać za sobą ludzi. Żeby zaskarbić sobie uwagę publiczności, trzeba umieć opowiadać historie. Takie, które fascynują, wciągają, ale też przekazują treści, na których nam zależy. Czasem informują, czasem edukują, często sprzedają. Zawsze tworzą wizerunek.

Dowiedz się więcej

Chcesz spróbować?

Tamara Bieńkowska

coaching & sparring

    Imię i nazwisko

    Telefon

    Adres email

    Wiadomość