CO MOŻEMY ZROBIĆ:

Szkolenia

Interesują mnie przywództwo, zarządzanie i osobista efektywność. Pracuję na rzecz rozwoju jednostek lub zespołów. Zawsze mając na uwadze najlepiej pojęty interes klienta. Pracę ze mną poprzedza nie tylko wnikliwa analiza, ale przede wszystkim budowanie relacji. Prawdziwa zmiana możliwa jest tylko wtedy, gdy jest wypracowana we wspólnym zrozumieniu.

Trening medialny

Nie wystarczy mówić, by być usłyszanym. Nie wystarczy przemawiać, by porwać za sobą ludzi. Żeby zaskarbić sobie uwagę publiczności, trzeba umieć opowiadać historie. Takie, które fascynują, wciągają, ale też przekazują treści, na których nam zależy. Czasem informują, czasem edukują, często sprzedają. Zawsze tworzą wizerunek.

  • trwała zmiana przekonań
  • dłuższy proces
  • lepsze wyniki

 

Skupiam się na budowaniu skutecznych zespołów oraz efektywnych jednostek. Dbam o zaangażowanie, dbam o jednostki. Na poziomie grupy interesuje mnie zbiorowa, socjalna mapa rzeczywistości, którą tworzą wszyscy razem. W gruncie rzeczy to dzięki niej możemy się wszyscy komunikować.

Wiem, jak budować zaufanie i jak sprawić, by zmiany zachodziły w sposób fundamentalny choć nie radykalny. By ludzie skupiali się wokół wspólnie rozumianych wartości, strategii oraz idei. Pokazuję liderom, menedżerom i po prostu ludziom, jak inspirować, jak motywować, jak skutecznie komunikować i rozwijać charyzmatyczne cechy przywódcy. Po to, byś to Ty zarządzał relacjami w zespole, nie zaś, by relacje zarządzały Tobą.

CZYTAJ WIĘCEJ
  • szybko i intensywnie
  • dynamiczna wymiana
  • osobista skuteczność
  • miękka konfrontacja

Najlepsi mówcy docierają nie tylko do naszych umysłów, ale także do naszych serc. Zdobywają nasze zaufanie. W skutecznej komunikacji liczą się emocje. Trzeba umieć przemawiać do umysłów, ale także serc ludzi. Musisz dotrzeć do pierwotnego, „gadziego” mózgu odbiorcy i wzbudzić w nim poczucie sympatii, wiarygodności i zaufania. Uwierz, to nie jest trudne! I uwierz, rzadko kto urodził się z tą umiejętnością. Ci, których podziwiasz podczas wystąpień, bardzo dużo ćwiczyli. Szlifowali talent lub przezwyciężali obawy. Wszyscy mieli tremę…

Niezależnie czy jesteś menedżerem, aktorem, politykiem, czy po prostu człowiekiem u progu wyzwania. To, w jaki sposób się komunikujesz z odbiorcami, tworzy wyobrażenie o Tobie i o tym, co chcesz przekazać. Efektywna komunikacja to często „być lub nie być” w biznesie i życiu codziennym. Awans, duży kontrakt, nowy projekt, ale też zawiązek uczuciowy i prywatne relacje zależą od tego, w jaki sposób się zaprezentujesz i jak wystąpisz przed swoim odbiorcą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Referencje

Miałem przyjemność poznać Tamarę kilka lat temu podczas szkolenia prowadzonego w ramach firmy, w której uprzednio pracowałem. Było to jest z wielu szkoleń, w jakich uczestniczyłem, jednakże jedno z niewielu szkoleń, które pamiętam do dziś. W dodatku bardzo pozytywnie.

Spotkanie to zaowocowało naszą dalszą współpracą, w trakcie której- już w ramach Emitel- Tamara z sukcesem wspierała mnie, a także przedstawicieli wyższej kadry menedżerskiej, w przygotowaniach do procesu sprzedaży spółki jednemu z renomowanych międzynarodowych funduszy inwestycyjnych.

Od czasu pierwszego szkolenia minęło 13 lat. Do dziś, na rzecz Emitel, Tamara prowadzi indywidualne szkolenia dla kadry menedżerskiej z zakresu komunikacji, negocjacji i zarządzania konfliktem etc. Jako absolwent szkoleń Tamary szczerze je polecam tym menedżerom, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności w zakresie szeroko pojętej komunikacji mającej na celu porozumienie. Rekomendacja dotyczy zwłaszcza osób, które już uczestniczyły w wielu różnego rodzaju szkoleniach, a które nie szukają możliwości kolejnego ćwiczenia sztuki prezentacji, lecz partnera do szczerej i konstruktywnej rozmowy. Dzięki współpracy z Tamarą zyskuje się wiedzę na temat obecnego stanu kompetencji komunikacyjnych, tego, w jaki sposób otoczenie odbiera nasze komunikaty, a także na temat umiejętności, jakie możliwe są do osiągnięcia w niedalekiej i całkiem przewidywalnej przyszłości.

 

Tamara z sukcesem wspierała mnie, a także przedstawicieli wyższej kadry menedżerskiej, w przygotowaniach do procesu sprzedaży spółki jednemu z renomowanych międzynarodowych funduszy inwestycyjnych.
Czytaj całość Zamknij

Przemysław Kurczewski
Prezes Zarządu Emitel

PRZECZYTAJ POZOSTAŁE REFERENCJE