Treningi medialne

Wystąpienia publiczne, a zwłaszcza wystąpienia medialne, paraliżują najtwardszych. I zadziwiająco każdy uważa, że to tylko on ma ten problem. Wszyscy inni są rewelacyjni.

Wiele razy słyszałam : „Ja się do tego nie nadaję. To nie moja bajka. Pokaż mi po prostu, jak się nie wygłupić i przegadajmy to razem, ok?”. Wiele razy słyszałam na głos wypowiadane zaklęcia: „Może odwołają? Może uda mi się namówić Krzyśka z marketingu, żeby poszedł zamiast mnie?” Wystąpienia publiczne, a zwłaszcza wystąpienia medialne, paraliżują najtwardszych. I zadziwiająco każdy uważa, że to tylko on ma ten problem. Wszyscy inni są rewelacyjni. Spokojni, rzeczowi, dowcipni… Za każdym razem uspokajam, tłumaczę, że każdy się denerwuje, że nawet najlepsi mają tremę i że naprawdę da się tego nauczyć. Kluczem jest umiejętna komunikacja i świadomość tego, jaki efekt chce się wywołać.

Najlepsi mówcy docierają nie tylko do naszych umysłów, ale także do naszych serc. Zdobywają nasze zaufanie.

Nauczę Cię mówić tak, byś poprzez swoje wystąpienie mógł osiągnąć zamierzony cel. Nauczę Cię przemawiać w sposób, który przykuje uwagę i zainteresowanie słuchaczy, ale także zdobędzie ich szacunek. Dzięki szkoleniom ze mną będziesz w stanie zachwycić i porwać publiczność, ale przede wszystkim skutecznie przekonywać innych do swoich poglądów, wizji i planów.


CO WYRÓŻNIA MOJE PODEJŚCIE?
METODY PRACY

Przygotowując moich klientów do wystąpień publicznych łączę różne metody pracy- warsztaty, doradztwo, coaching– tworzę indywidualnie skuteczne rozwiązania.

OSOBOWOŚĆ

Stawiam na osobowość, nie tylko na opakowanie– wykorzystuję naturalne predyspozycje, indywidualne cechy i pokazuję, jak wykorzystać je podczas wystąpienia.

ODWAGA

Uczę odważnego podejścia do tematu, byś nie bał się konfrontacji z publicznością.

PRAKTYKA

Skupiam się na wartościach tkwiących w działaniu, a nie teoretyzowaniu o wartościach.


CO JESZCZE MUSISZ WIEDZIEĆ O SZKOLENIACH ZE MNĄ?

Przez 15 lat byłam związana z radiem.

Posiadam karty mikrofonowe najwyższej kategorii S i L, dające prawo prowadzenia programów radiowych na żywo. Czuję się pewnie w studio i teraz tej pewności uczę innych.

Specjalizuję się w sztuce prowadzenia sporów oraz treningu medialnym.

Prowadzone przeze mnie zajęcia służą rozbudzeniu świadomości językowej u słuchaczy oraz wykorzystaniu języka do celów perswazyjnych i budowania wizerunku.

Sprawuję opiekę medialną nad grupą polityków.