Trudność czy nowe doświadczenie?

Każdy z nas ma wiele kryzysowych sytuacji, impasów, nie tylko twórczych. To wyjątkowa okazja do odkrycia oraz wypróbowania technik pracy w kryzysie.

Wielokrotnie traciłam a potem odnajdywałam sens życia, odzyskiwałam radość i satysfakcję. Przechodziłam przez sytuacje kryzysowe, a kiedy już sobie z nimi poradziłam, pomagałam innym radzić sobie z trudnościami i wykorzystać je do zbudowania nowej, lepszej rzeczywistości.

Z życiowym kryzysem nie musisz zostać sam. Masz wiele możliwości wsparcia, po które w każdej chwili możesz sięgnąć, dopasowując je do swoich potrzeb, zapatrywań i preferencji. Ważne jednak, żebyś zawsze wybierał świadomie. Wizyta u terapeuty lub coacha , który zawodowo zajmuje się pomaganiem, jest mądrym rozwiązaniem, umożliwia bowiem szybsze zapanowanie nad objawami. Zwiększa szanse na przetrwanie kryzysu lub przekucie go w pozytywną zmianę w życiu.

Coaching kryzysowy to na razie bardzo rzadka specjalizacja, wymagająca bardzo dobrego przygotowania psychologicznego, coachingowego, pogłębionej wiedzy nt. psychologii kryzysu i interwencji kryzysowej.

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować w sprawie superwizji coachingowej, warsztatów i szkoleń, proszę napisz do mnie. Proszę o kontakt mailowy także w sprawie indywidualnych sesji coachingowych oraz superwizji: indywidualnej lub grupowej.