Biznes od nowa

W 2008 roku zakończyłam wieloletnią współpracę ze znaną firmą szkoleniową. W okresie współpracy z tą organizacją jako trener i coach mówiłam swoim klientom: rozwijaj swoje talenty, mocne strony, inwestuj w to, co liczy się dla ciebie. Rób to, do czego masz wewnętrzne przekonanie i co pozostaje w zgodzie z twoimi wartościami.

Pewnego dnia pomyślałam, że zawsze jest za pięć dwunasta aż do chwili, kiedy niespodziewanie będzie już pięć po. Pomyślałam: „Teraz jest właśnie dwunasta za pięć!”. „Poradzę sobie!” – pomyślałam.

Kiedy uświadomiłam sobie, że im więcej pracuję, tym mniej zarabiam, poczułam, że nadeszła pora, aby przewartościować świat i uwolnić indywidualność. Ucieszyła mnie nowa perspektywa i szansa na wymyślenie siebie od nowa. Ta ekscytująca myśl zaowocowała nowym rozwiązaniem biznesowym. W 2008 roku podjęłam decyzję o dodaniu do swojego portfolio kolejnego wartego zapamiętania projektu. Jestem na swoim.

Przez ostatnią dekadę odkryłam, że szczęście w biznesie polega na posiadaniu strategii sukcesu. Można ją odkryć, twórczo rozwinąć i wreszcie konsekwentnie realizować wszystkie swoje uświadomione, a nawet ukryte pragnienia.

Zanim jednak znalazłam się na swoim, przeżyłam wiele rozczarowań…

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować w sprawie warsztatów i szkoleń, proszę napisz do mnie. Proszę o kontakt mailowy także w sprawie indywidualnych sesji coachingowych.