Online

Coraz łatwiej jest mi wyobrazić sobie to, co jest niewyobrażalne. Żadna myśl nie ulatuje zbyt wysoko!

Koronawirus zamknął nas w domach. To tutaj większość z nas ostatnio zajmuje się dziećmi, spędza czas wolny i pracuje. Domowe zacisze może działać demotywująco. Trzeba teraz się motywować samodzielnie do działania, bez kontroli i fizycznej obecności przełożonych i innych osób z zespołu. Sprostać wyzwaniom, np. pracy zdalnej. Tylko głupiec nie widzi, że wokół nas dzieje się coś WYJĄTKOWEGO.

Zmieniły się też nasze biznesy, które często zostały zmuszone do przeniesienia się do globalnej sieci. Pojawiają się pytania: Co robić? Jak zarządzać, aby moja firma dalej działała? Jak sprzedawać? Co mogę robić inaczej? Co muszę zmienić?

Duże PROBLEMY wymagają dobrych POMYSŁÓW. Dobrych pomysłów dla osób, dla firm, dla dużych przedsiębiorstw, dla szkół, szpitali, klubów fitness. Użytecznych wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z zarządzaniem. Wszystko jedno, czy projektem, czy z ludźmi, bo w końcu biznes robią ludzie.To co Ty możesz teraz zrobić, to zaakceptować tą sytuację i przygotować się do nowego. To co ja mogę Ci zaoferować, to wsparcie online w formie video: Zoom, Skype, WhatsApp, Click-meeting, Messenger, Lifesize.

Zapraszam do współpracy firmy i osoby, które potrzebują wsparcia oraz wszystkich tych, którzy chcą się rozwijać. Szkolenia i warsztaty online nie tylko potrzeba chwili.
Okazuje się, że moje poczucie humoru przenosi się także przez internet.

Świat wciąż potrzebuje Mądrych Ciotek!

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować w sprawie warsztatów i szkoleń, proszę napisz do mnie. Proszę o kontakt mailowy także w sprawie indywidualnych sesji coachingowych.